» Poradna » Mobily

Mobil ukazuje že se nabíjí, ale stav baterie se nemění, pouze klesá

Cau mam mobil lenovo a6000 a problem s jeho nabíjením. Když přpojím mobil na nabíječku tak ukazuje že se nabíjí, ale baterie se přes noc nabije o 20% maximalně někdy ani to ne. Zkoušel jsem různé nabíječky, ale nefunguje žádná

Odpovědi na otázku

PS: občas to nenabíjí vůbec i když to ukazuje že jo

Buď je problém v nabíječce nebo baterii. Co ti více poradit no . Vyzkoušej mobil nabít z PC nebo notebooku či jiné nabíječky. Pokud se začne nabíjet, tak je problém v nabíječce.Pokud ne, tak je problém buď v baterii nebo nějaké aplikaci běžící na pozadí, co ti žere výkon a tudíž i ždímá baterii (např. nějaké čistítko či túnítko, ale samozřejmě i nějaká nechtěná aplikace, kterou jsi omylem odklikl a nainstaloval - hlavně si povypínej všechny běžící aplikace) .

právě jsem zjistil naprosto stejný problem, s tím rozdílem, že já jsem uplně vybytý a už se nemůžu dostat ani ke kontaktum

Co tak vložit jinou, nabitou baterku?

Podobný problém, na Honoru 9 lite, nevím jestli to je bateríí, nebo konektorem nabíjení. Ukazuje, že se nabíjí ale stále jen 0%. A ještě jedna věc, nevíte někdo co může znamenat, když se nejdřív ukazuje na display indikator nabijeni zeleně, potom přejde do červené, potom problikne bíle a restartuje se. Díky za normální odpovědi.

Kdo chce mobil nabýt, ten si hůl najde...

Vypni telefon a nech ho nabíjet vypnutý. Chyba bude pravděpodobně v baterii, jak je stará?

rok a půl

Předpokládám, že jako znalci jste vypnuli typické žravé aplikace, jako je wifi. Já, například, mám tu závadu, že mně wifi dost žere (až se v tom místě znatelně zahřívá kryt) a když (jinak dobře fungující) wifi zapnu, tak ho musím nejen vypnout, ale i restartovat telefon, jinak žere vesele dál...

od počátku mobilů co jsem měl a mám, je restart či vypnutí nejsnažší cestou jak se pak vrátit poněkud očistěn do reality.

Dotaz na ,, Pavla,, pánové a dámy , berte mě s rezervou ( 1953 ). Vnoučata má koupili tel. Zn, OUKITEL A 6000 PLUS. BYL JSEM VELICE SPOKOJEN , ZE VÝDRŽ baterie s kapacitou byla ohromná , žel už je to jen mlácení slámy bez z rns.... Koupeno , v březnu rok 2018 . Přiznávám se , ano i já mám v něm tři hry, 1, hra polyká žlutá kulička v bludišti ostatní.... 2.hrs .,Kulička zespodu sráží cihličky a poslední hře 3,. VV Lacek spojuje vagónky.....pár fotek.asi už 1.20. Giga písniček. A natočené videa asod 4min. Do max devět minut......inter paměť je.64 GB , A EXTERNÍ TAKY 64 GIGA, TU DRUJPU NEPOUZIV. NEJDE MI TEDA, Proč nedoložil nabitrelefon do dvou hodin ?a. Mám ho poslat reklamovat, co mysllite,vy??? Děkuji vám Pavle i ostatním za radu, All.Deel

To bude baterkou. To už vám reklamaci neuznají. Baterie v Oukitelu mi taky vydržela jen 2 roky a pak už nešla nabít i když původně vydržel nabitý týden (10 AH).

Factory reset si robil?

Zkusil jsem a mobil se konečně nabil, ale uvidím jak to bude fungovat dále.

zajdi si do prodejny kde jste mobil koupily tam vám řeknou přesně co máte dělat

Díky... mě se stalo to, že jsem dal mobil do nabíječky, ukázalo se, že se nabíjí ale místo toho aby procenta přibývali tak se ubírali

Mám stejnej problém skoušel jsem všechno co tady popisujete dokonce jsem vyměnil desku nabíjení poté se mobil jednou nabil na 100% a pak už to šlo zase od 10ti k pěti vybíjí se ikdyž ho nabíjim vypnutej a chová se jako by byl při nabíjení špatnej kontakt skoušel jsem už nespočet jinejch kabelu včetně koupě novýho..Myslíte že je chyba v baterce? Na mobilu se rok často hrálo náročné hry co dávaly baterii zabrat (vysoká teplota + velká spotřeba).Děkuji za jakoukoliv radu!

Mám stejný problém, dokonce jsem koupil novou baterii a nepomohlo to, zkusím vyměnit základní desku a uvidím co se stane, jinak opravdu nevím co budu dělat..

Tady zakladatel téma, vyřešili to výměnou konektoru, takze pokud vyměníš mb, tak by to mělo šlapat

Staci bud vycistit usb konektor v mobilu nebo ho vymenit, pripadne kabel ohnout nahoru nebo dolu.

Když zapojím mobil do baterie tak mi to ukazuje že se to nabíjí ale mám tam 25 a za několik minut 24

Dobry den mam take Lenovo a obcas se mi to stava ale opravdu obcas, protoze se mi to nabije jen na 2% nebo na 1 % ale zatim to neni tak caste Myslim si ze bi jsi potreboval vymenit baterii za starou a nebo naopak koupyt novej mobil Hlavne ne za akci.

Prosím pomoc můj mobil se nechce nabit