» Poradna » Mobily

Mobil téměř nelze nabíjet

Dobrý den. Mám problém s nabíjením mobilu Honor 6A. Když připojím kabel (samozřejmě s adaptérem zapojeným do sítě) tak se mobil nezačne nabíjet bez ohledu na to, kolik je aktuálně % baterie. Mobil se začne nabíjet pouze když ho úplně vypnu, připojím nabíječku a znovu zapnu. Když však nabíječku odpojím a znovu připojím, nabíjení již nepokračuje. Zkoušel jsem měnit USB kabel či zkusit nabíjet o powerbanky ale výsledek je stejný. Mobil je starý 6 měsíců.Nevíte někdo co by mohla být příčina?

Odpovědi na otázku

Zálohovat > reset do továrního nastavení > test a pak se uvidí. Pokud to bude dělat stále tak reklamace.

Tovární nastavení jsme již zkoušel, ale bezúspěšně. Mobil jsem dnes odnesl na reklamaci.. Děkuji

Zkus výkonnější nabíječku minimálně 2A pokud i to nepůjde tak jak již napsal kolega, tovární nastavení. Pokud nepomůže ani to honem reklamace (vypadá to na vadu baterie) a na tu dávají někteří výrobci pouze 6 měsíců.

Nic nepomohlo. Mobil jsem byl dnes reklamovat, děkuji za rady.

Pak alespoň napiš jak to dopadlo

Jo určitě