» Poradna » Mobily

Mobil Suomi Redmi 6, mazání fotek

Dobrý den,chci-li smazat fotku z galerie, objeví se mi, že Galerie vyžaduje povolení k přístupu k SD kartě.... prosím o radu, kde to mohu provést, ale pro laika...Děkuji

Odpovědi na otázku

A fakt se tam neobjeví i okénko, kde je napsáno "POVOLIT"?

Suomi Redmi 6 neexistuje.A samozřejmě, že galerie tě dovede k řešení, jak píše Roman

A co se těch Finů zeptat ?

V létě byla hlášena chyba v aplikaci Galerie, která neumožňovala mazání fotek. Možná je to tvůj případ. Jinak zkus Nastavení, Aplikace, Správa aplikací, Galerie, Oprávnění aplikací, povolit Úložiště.

...DĚKUJI MOC ALBI, ZATÍM SE MI TO NEPOVEDLO ALE JE TO SROZUMITELNĚ NAPSANÉ... ..MUSÍM ZKOUŠET DÁL..