» Poradna » Mobily

Mobil si myslí, že sluchátka jsou stále zapojená

Zdravím, řesím problém s mobilem, ale nevim co s tím, tak jsem zavítal jsem. Když zapojim sluchátka do mobilu, tak v pořádku hrajou, žádný problém. Když sluchátka vypojím, mobil si stále myslí, že jsou zapojená, takže mi nejede reproduktor (Nahoře na liště je furt ikonka sluchátek). Takže když mi někdo volá, neuslyším to. Pomůže pouze restart mobilu, ale je to už celkem otrava. :/ Neví někdo co s tím je?Děkuji.

Odpovědi na otázku

 | ChromeOS Chrome 50.0.2661.79

no kedze nevieme o aky mobil ide, aky os a ci su to original sluchatka.Tak je to rozbite, no.

Mobil mám Xiaomi redmi note 2 - android, dělá to u všech sluchátek... Vsonic, Sony atd...

Nezůstal ti tam kousek ze sluchátek?

To se mi taky stalo 😂😂 kus jacku tam zůstal.

Mě ano a nevím jak ho mám vyndat nevíte jak by se dal zapnout reproduktor i s tím zbytkem stále uvnitř ?

Jsou v podstatě jen 2 možnosti: 1) poškozený konektor v telefonu, 2) do telefonu ti v oblasti konektoru něco zateklo a způsobilo zkrat, takže telefon indikuje připojená sluchátka.

Asi mi tam zatekla voda. Co s tím? :(

Super díky moc, za radu

mám teď stejný problém, není ten mobil doufám rozbitý.....

Mobil si myslí že jsou zapojeny sluchátka ale nejsou a na mobilu mi na všechno ostatní nejde zvuk co s tím?

čus vem si špendlík a nadzvedni si ten zlatej zobaček profoukni to promačkej si ty zlatý krajní kontakty.....teď jsem si s tím hrál....už mi to udělalo taky jednou já mám redmi note 3

Momentálně se mi stalo to samé, taky mám redmi a vyzkoušela jsem to s tím spejlikem a parada funguje :) diiky

Já Tě miluji, děkuji za pomoc

Moc dekuji, fakt to pomohlo, musel jsem tedy pak jeste nekolikrat strcit a vytahnout konektor do zdirky a pak mi uz ikona zmizel a. 👍

Super, díky za radu, i mě se hodila, akorát mě stačilo jen fouknout do zdířky, kde se sluchátka zapojují (dostalo se mi tam trochu vody).

Čauko, mne napadal sneh do jacku a skúšal som to spraviť co si napísal ale mi to nefunguje. Buď to je v riti alebo ja to robím zle :D mohol by si to viac špecifikovať? 😂 Myslím ten postup

Pomohlo mi to sice mám asi ten nejstarší model Xiaomi ale i tak díky za radu

Tak přemýšlím jestli to není ňák tou značkou protože mě se to včera taky stalo a mám redmi a 9

Tak přemýšlím jestli to není ňák tou značkou protože mě se to včera taky stalo a mám redmi 9 A

cus mam ten samy problem a vubec to nepomaha takze to vidim na ten konektor...vubec nevim co s tim..kdyz my nikdo vola tak to slysim...on slysi me ale ja jeho ne..newi nikdo co s tim?Predem vam dekluji za odpoved

Hele, mé se to taky stalo a nějak jsem to vyřešil a dá se to udělat ve vývojářský nastavení. Ale já protože jsem uvedl telefon do továrního nastavení mám to tu zas. Nějak jsem si pohrál v nastavení ale nevím co jsem tam udelal. Zkus jít do nastavení a něco tam popřepínat.??
Každopádně kdybys na to přišel napis mi pls.

Hele, mé se to taky stalo a nějak jsem to vyřešil a dá se to udělat ve vývojářský nastavení. Ale já protože jsem uvedl telefon do továrního nastavení mám to tu zas. Nějak jsem si pohrál v nastavení ale nevím co jsem tam udelal. Zkus jít do nastavení a něco tam popřepínat.??
Každopádně kdybys na to přišel napis mi pls.

Luxus, super rada :) 👍

Fungovalo.. zachránil si ma, díky^^

Dobrý den, měla jsem taky tento problém se sluchátkami.Mam také Xiaomi a zkusila jsem telefon restartovat ale nešlo to , pak jsem zkusila sluchátka párkrát zapojit a odpojit a pak se většinou rozjel zvuk normálně

Díky Moniko ono to fakt jde!!! Zkuste to párkrát vypojit,zapojit a máte to!

Mám stejný problém, Xiaomi Redmi 3S. Mám jednoduché řešení. Ustřihnout si kousek tyčinky z nevodivého materiálu, např. trubička na inkoust z propisky a strčit do telefonu. Kdyz je trubicka uvnitř telefon už si nemysli ze jsou zapojená sluchátka a vše funguje, akorát je to opruz při vyměňování za sluchátka.

Dobry deň ja mam tak isto ten istý problem ja mam LG k4 dakujem

Mala som ten isti problém len sranda je v tom že som treskla do mobilu a zrazu mi zvuk ide :"D

Děkuji za radu přečetla jsem si jich hodně ale, jediná tahle fungovala. :D

Tiez som mal tento isty problem, mne pomohlo znovu pripojit sluchatka a trochu potocit tym pripojenym konektorom a potom odpojit.

Ukazuje mi to mobil ikonu sluchátek s mikrofonem protože my mobil spadl do polívky a neslyším tvůj pouze ve sluchátek pomocte

Přesně tohle se stalo ali teď mně

Mě pomohlo trochu vytvarovat vatovou tyčinku vystrčit ji dovnitř a trochu zatočit Hlavně to dělejte opatrně protože vám tam vata může zůstat

Děkuji moc, pomohlo :)

Vatová tyčinka super, po půlhodině různých pokusů dvě otočení tyčinkou a vše OK. díky za všechny rady.

Bezva rada, zkoušel jsem všechno možný co tu zaznělo, ale tyčinka pomohla. Mobil mi spadl do sněhu tak jsem myslel, že konektor bude K.O.

Jak ,že to mám udělat aby to začalo fungovat

Sem v praci a stalo se mi to taky zkousel sem milon zposobu (i bouchani snim xD) ale nakonec to zmizelo samo :o snad se to nevrati a preju aby se to vsem vyresilo tak jako me

Prosím mohly by ste mi poradiť v stupe do sluchátka sa my zasekol kúsok slúchadla a neviem ho dostať von dobredu sorry za gramatiku

Vstupe do telefona **

Mohla by som vás prosím požiadať o láskavosť v jacku od telefona sa mi zasekol konektor od slúchadiel ( ten koniec slúchadiel nwm jak sa to vola) ďakujem za odpoveď vopred

Děkuji všem za tuto diskuzi, byla užitečná a pomohla mi při stejném problemu. Ještě jednou díky-kdo umí, ten umí.

Ja mam tiez ten isty problem? V telefone neda sami vypnut sluchadlo dakujem

Take muze pomoct vysat konektor napr. v pripade vlhkosti uvnitr.

Já jsem tento problém vyřešila tak, že když jsem tušila že mi tam nejspíš zatekla voda, tak jsem vzala normální vysavač a vysála z toho tu vodu a FUNGOVALO TO:)

Ahoj, zrovna jsem vyřešil stejný problém s Xiaomi. Šel jsem na to logicky, řekl jsem si odkud ten mobil pochází a do vstupu na sluchátka jsem nacpal rýži. Přelepil kouskem izolepy aby nevypadla a po 2 minutách si napapaná ikona sluchátek šla lehnout PS. rýže nesmí být vařená!

Ahoojj, kámo ono to funguje tím vysavačem měla jsme tam taky vodu. Vysavač jsme dala na max a dala jsme tam jakou násadu a HOTOVO ?? DIKY MOC :-*

To isté. Polial som si v záhrade telefón. Pchal som tam vatove tyčinky, ihlu, sparatko, jack od sluchatiek, sťahoval aplikácie na vypnutie režimu... A nakoniec som to vysal.

(Možno to aj medzičasom preschlo)

Zde uvedený problém se mi tady po přečtení rad podařilo odstranit tím, že jsem přestřihl plastovou tyčinku s vatičkami do uší. A plastovým koncem, bez vaty jsem zasunul do konektoru a mírně jemně krouživým pohybem zakvedlal. Ikona sluchátek zhasla a mobil už funguje jak má.

Mal som ten istý problém s telefónom SONY Xpreia Z3Telefón mi spadol do vody, okamžite som ho vypol, ale po vysušení nepretržite svietila ikona slúchadiel. Nepomohlo vkladanie a vyberanie konektora slúchadiel, ani otáčanie konektorom, ani vysávanie, ani búchanie... Nakoniec som ostrým dreveným páradlom zo samého konca otvoru vybral malý chumáč prachu a bolo po probléme, ikona okamžite zhasla a telefón bol znova funkčný.

Zkuste si stahnout aplikaci earphone mode off. Pote si muzete sistemove vypnout sluchatka a vse jede OK kdyz mate aplikaci zapnutou.

Mám úplně stejný problém, akorát v mém telefonu (Oukitel) nemám konektor na sluchátka, tudíž používám pouze sluchátka s Bluetooth.
Netušíte, jak v tomto případě odstranit problém?

Prosím o radu

Presny problem mamtez prosim pomozte

Jak to oparavim

zatekla mi tam voda.
pomohla vatova tycinka, poradne vycistit dokud nezmizi ikonka (cca 1 minuta stourani)

Vymazat sluchatka Z mobilu znackaMikro, dratove sluchatk
a