» Poradna » Mobily

Mobil se odpojuje od wifi

Zdravím,před nedávnem se mi mobil (Samsung Galaxy A21s) začal odpojovat od domácí wifi. Poté danou wifi nemohl najít, v ntb přitom fungovala normálně. Pomáhá pouze restart routeru. Bohužel se to opakuje stále častěji.

Odpovědi na otázku

"pred nedavnom" bolo vtedy jak si sused kupil novy wifi router? Existuje pre tvoj router novy firmware? Mas vobec pristup do routra? Iny mobil sa neodpaja, len tvoj? Na inej wifi sa mobil neodpaja?

Něco podobného se mi stávalo, když jsem si nastavil automatický výběr kanálu na routeru a některé přístroje to moc nedávaly. Náš dům byl solidně zahlcený, proto se wifi pořád odpojovala a měnila kanály. Zkus si stáhnout nějakou appku na sílu wifi signálu (já jsem použil Wifi Analyzer z Google Play) a nastavit si wifi místo automatického výběru na ten nejméně zarušený kanál.

mě to dělá taky odpojování v mobilu SAMSUNG a někdy i v ntb, mobil si ji najde sám a v ntb musím dát připojit, s modemem UPC nemusím dělat na vyjímky nic