» Poradna » Mobily

Mobil se nenabíjí

Dobrý den, vlastním mobil Samsung teprve půl roku a jednou za 2 týdny se mi stane to, že když ho dám na nabíječku tak se nenabije. Takže třeba 2 dny mobil nenabíjím a pak to zkusím znova a jede. Nevím zda je problém v mobilu, baterce nebo nabíječce. Kvůli tomuhle problému jsem už jednou dala mobil na opravu ale nic nenašli a problém stále pokračoval. Nevíte čím by to mohlo být? Mobil nijak nepřetěžuji .

Odpovědi na otázku

To zkus co to udělá nabít na PC.Já vlastně stále nabíjím mobil na PC už dva roky a v poho.

Dekujim

Dotaz. Nesekne se pouze ukazatel ? Nebo zjevně je vybito?Můj multiphone má třeba hodinu stále ok stav, pak pípne a než zastrčím nabíječku je na nule.

Když dám mobil například v 30% na nabíječku druhy den má ještě míň. Nenabije se Někdy se stane i to že se mi ukáže že se mobil nábiji i když ještě není na nabíječce.Samozřejmě že se nenabije jen naskočí ikonka že je mobil připojený k nabíječce i kdyz není.

Parketa pro nick Jacek Brno. Za mě znovu servis.