» Poradna » Mobily

Mobil Samsung Galaxy A5 2016

Vážení, zhoršil se mi sluch a nemohu přijít nato, jak nastavit hlasité upozornění na příchozí zprávu. Poradíte? Díky.

Odpovědi na otázku

Samsunga nemám, ale předpokládám, že to mají teď Androidy stejně - jak nastavím hlasitost vyzvánění, tak ta je platná i pro veškeré upozornění (včetně SMS). Tak zkuste. Jinak je ještě možnost si k upozornění vybrat nějaké jedákové (ukřičené) upozornění o trochu větší délce (aby jste jej stihl zaznamenat).

Standardně s hlasitostí vyzvánění. A ono taky často hodně pomůže zkusit zvolit nějaký "protivnější" tón upozornění. Některé příjemné zvuky jsou špatně slyšet i při plné hlasitosti.

Všechno jsem zkoušel, je to samé cink a pod. nic výrazného.

Tak si tam nastav tohle,to by bylo abys to neslyšel. http://leteckaposta.cz/271018847

Co to resit jinak, treba chytrym naramkem jako je XiaomiMi band? Notifikace bude oznamovat vibraci.