» Poradna » Mobily

Mobil sa vypne pri uspati

Zdravim, potreboval by som poradit s mobilom huawei p8 lite, spadol do vody, po vysuseni funguje vsetko okrem proximity senzora, ale horsie je ze akonahle prejde do spiaceho rezimu sa vypne, zvlastne je ze ked je v nabijacke funguje ako ma, tlacitkom power uspim, zobudim, ziadny problem. Moze to byt prave tym senzorom? Dakujem

Odpovědi na otázku

Problém je v tom, že jsi ho nevysušil. Předpokládám, že jsi ho kompletně nerozebral a neodpojil baterii, takže teď už je akorát na vyhození.

Alebo pouzil predvarenu ryzu.

Ano, za předpokladu, že se u toho chce najíst. K ničemu jinému ta rýže není.