» Poradna » Mobily

Mobil s DUAL Sim a SD slotem

Ahoj všem,prosím existuje nějaký mobil v nižší až střední cenové třídě, který podporuje DUAL SIM a k tomu ještě další slot pro SD kartu, aby se v něm daly využít zaráz 2 SIM karty a SD paměťovka?

Odpovědi na otázku

Nevím o tom. Často jsem narazil na kombinaci, kde druhá simka byla kombinovaná s SD slotem. Tak si musíš vybrat zda druhou sim a nebo sd.

Ale jo, v dražším segmentu se to skoro nevidí, paradoxně levnější modely to uměly (a snad umí). Dětem jsem přesně tohle vybíral, Huawei P Smart (ten starší, ne letosšní) to uměl, a teoreticky by to měl umět i ten letošní - ale to chce zajít do alzy a prostě si to ošahat, většina prodavačů to sama neví a prodejci to uvádějí jen něktěří, jiní napíší úrostě Dual SIM a podpora SD(HC) karet a uživateli, vyber si...

Proto to chce si vybraný MT proklepnout nějakou recenzí na netu, Ytube a pod , kde bude vidět šuplík na SIM. Případně web výrobce. Stránky prodejce jsou jen orientační a můžou obsahovat chyby.Ještě doplním, že např. CZC má v eshopu i filtr na paměťový slot, je trochu zmatený, někdy ne uplně přesný, ale jsou tam možnosti mSD slotu :- Hybridní slot (2× SIM / 1× SIM + 1 paměťovka)- Hybridní slot (2× SIM + 1× paměťovka)- samostatný- samostatný (lze současně používat se SIM 1 a SIM 2)- společný se SIM 2 (+173)-  společný se SIM 2 (lze používat buď SIM1 + SIM2, nebo SIM1 + paměťovou kartu) (+1)plnohodnotné "dual SIM + paměťovka" by měly být volby 2 , 3 a 4

Redmi 6

Moto g6 plus sa mi zdá že má.

V (nej)nižší třídě do 2000Kč Xiaomi Redmi Go. Koupil jsem si tu verzi s 16GB vnitřním úložištěm. Jako bonus slušný akumulátor, za tu cenu ovšem jenom 5" displej.

napr. Xiaomi Mi A2 Lite

Samsung Galaxy A70

Podívej se na Honor 10 LITE, ten by to měl umět.

Střední třída-https://www.asus.com/cz/Phone/ZenFone-Max-Pro-... https://www.youtube.com/watcha v současné době už má verzi OS -Android 9 Pie.