» Poradna » Mobily

Mobil s dobrým fotoaparátem do 5 000 Kč

Ahoj, chci si koupit nový mobil do 5000 Korun, chci aby měl opravdu kvalitní fotoaparát, větší display ... preferuji SONY, ale nevadí mi Samsung. Předem děkuji za tipy! :)

Odpovědi na otázku

Vodafone Smart Ultra 6

Opravdu děkuji ! Nejspíš jsem si vypral jak jsem po koukal recenze :D opravdu dobrá rady, díky moc ještě jednou.

Tak Samsung do 5000,- by Vám možná vadit měl. Se dvěma modely z minulosti mám velmi špatné zkušenosti a do baráku mi již Ťamťung nesmí. Nevím co je pro Vás větší displej, ale pokud stačí 4,7", tak mám velmi dobrou (roční) zkušenost s LG G2 mini. Velmi kompaktní, svižný, nekousavý, dobře fotící a točící, s dlouhou výdrží (velká baterka) a konečně už i velmi dobře odladěným Lollipopem. Nevýhoda snad jen chybějící notifikační dioda.

ASUS ZenFone 5

Samsung jsou kramy, diky pomalemu TouchWiz. Do 5 litru foti skvele Honor 4c

Mobil a opravdu dobrý fotoaparát je naprostý protimluv.