» Poradna » Mobily

Mobil označuje aplikaci jako škodlivou.

Zdravím,můj mobil (Lenovo A-7000,Android Marshmallov) mi píše abych deaktivoval aplikaci Centrum témat(tapety,motivy) z nějakého neznámého důvodu.To upozornění nejde smazat,prostě musím tu aplikaci deaktivovat což je na prd protože si nemohu změnit tapetu nebo motiv.Upozorňuji že ta aplikace není z Google play ale je to systémová aplikace.Co mám dělat,jak se toho upozornění mám zbavit?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Mobil sám ji označuje za škodlivou? Nemáš tam nainstalovaný nějaký stupidní "antivir"?

Ne,žadny antivir nemám.

Jó no já mám Lenovo a6000 a mám to taky říká mi to že to je RogueWare