» Poradna » Mobily

Mobil nejde zapnout,nenabíjí

Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč mi mobil nejde zapnout,nenabíjí, prostě na nic neraguje, a kolik by mohla stát přibližně cena za opravu? předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi na otázku

Zeptej se křišťálové koule, ta jediná ti bude schopna odpovědět s těmi informacemi, které napsals...

PROSTĚ NEJDE ZAPNOUT NA NIC NEREAGUJE ANI KDYŽ HO ZAPNU DO PC PROSTĚ NEJDE NIC NENABÍJÍ,NECHCE SE ZAPNOUT PROSTĚ NIC A JE TO LENOVO K10a40

Výborně, tak si najdi servis Lenovo a zavolej tam.

najdi si nějaký eshop a objednej si novej to totiž nebudeš muset zvedat svůj línej zadek

Tak ho resetuj.

Zajímavé, jindy tuna mouder a nyní invektiva hodné dlaždiče a nebo moderní baby 21 století s cigárem v py..u. Takže zkuste sehnat jinou baterii. Protože i baterie mají elektroniku a když vyhodnotí článek/ky OUT tak se prostě odmítne nabíjet a normálně umře. Telefon se pak "tváří" jako nefunkční. Pokud narazíte na ochotný "shop" (prodavače) tak většina nových baterií má nějaké napětí a to stačí pro ověření. Další postup je odvislý od výsledku.

Děkuju :)

Ještě bych vyzkoušel jinou nabíječku a kabel :)