Mobil nejde propojit s pc

dobry den,potřebuji poradit vlastnim mobilní telefon : Zopo zp 530 4G LTE bohužel za boha mi dejte tento mobil propojit s pc chybí mi ovladače jenže ty nikde nemohu najít at se snažím jak se snažím na mém pc windows xp sp3 prosim poradte děkuji

Odpovědi na otázku

To máš blbé. Na windows XP už dnes nikdo ovladače nedělá.

:/ mam slabí pc intel pentium 4 630 prescot , 1,5 ram nato aby tam dal sedmičku

treba urobiť upgrade..ten počítač zrejme nemá 2 roky..

čeho upgrade ? nevím jaký system by na tom jel :D

Linux

Leninovo A536 nemám problém pripojiť k XP. Asi skúsim aj Win ME . Teda ak ide o pripojenie internej pamäte s PC

Windows XP je už mŕtvy systém

Nepřímo k tématu připomínám, že uvedený procesor lze, s významným ziskem výpočetního výkonu, nahradit bazarovým core 2 duo a to v přímé závislosti na možnostech peněženky. Jde o desítky až stovky korun, ale také o vazbu na možnosti chipsetu základní desky.

Pokud mu PC vyhovuje, tak není třeba žádné upgrade jen kvůli připojení telefonu. Problém je že u nových androidů se již telefon nehlásí jako "mass storage", ale jako MTP. Novější verze oken již toto podporují běžně, XP tam se musí doinstalovat ovladače a funguje to taky naprosto korektně. Stačí si jen něco přečíst.

Aco MyPhoneExplorer ?