» Poradna » Ostatní

Mobil na reklamaci co s věcma v něm

Dobrý den můžete mě poradit co bych měl udělat s telefonem ,aby kontakty ,fotky ,uložené stránky ,hry atd.nebyli nijak zneužity (možná silné slovo),nebyl k nim přístup pokud by byl telefon vyměněn nebo byli vráceny peníze? Mobil byl zakoupen přes e-shop mall a autorizovaný servis u ZTE není ,oni jsou přeprodejci.Mám telefon nějak nastavit do továrního nastaveni? Telefon je ZTE Blade androit 2.2.Díky za odpovědi Martin

Odpovědi na otázku

Sám si asi data zazálohuješ a co je v telefonu nezbývá než všechno postupně promazat. Tovární nastavení ovlivní jen položky menu, obrázek , melodie. Asi je důležité vymazat z internetového prohlížeče uložená hesla (nebo v poznámkách, PIN, ...), jinak bych se nebál o zneužití, lidi mají dost svých starostí než aby studovali něčí mobil.