» Poradna » Mobily

Mobil na monitor

Zdravím, chtěl bych se zeptat zde je možné propojit mobil s monitorem pomoci nějaké redukce. Jde mi o to, že mam pc v reklamaci a doma mi zůstal monitor a chtěl bych si na něm alespoň přes mobil pustit nějaký film popř. seriál. Jde o telefon Alcatel pop C9 a monitor ma VGA výstup. Našel jsem něco takového, ale netuším, zda to bude fungovat. Děkuji :) http://www.dx.com/p/micro-usb-to-vga-audio-...

Odpovědi na otázku

A má ten mobil na microUSB videovýstup?

Zapomeň na to, takový telefon opravdu výstup videa na MicroUSB nemá.

Ano - ona to je totiž "parodie na telefon"..... :) Toto se "telefonem" ani náhodou nazývá jen ze srandy (plečka).....

Ta redukce ti fungovat nebude protože telefon nepodporuje MHL přes USB.Jediný způsob jak připojit telefon k TV je přes USB je Miracast adapter do HDMI.Takže nic pro tebe.

Na to máš myslet už při výběru mobilu. Hafo let stará N8 měla výstup hdmi a šla píchnout na TV či monitor.

Některé mobily mají přímo micro HDMI port, některé to mají řešené přes nějakou takovou redukci do microUSB, ale ta telefoní krabička co máš nemá ani jedno a ani to druhé.

Než by ti to z té Číny došlo, tak stejně už budeš mít PC snad vyreklamované, ne?