» Poradna » Počítačové sítě

Mobil LG Arena a Wi-Fi

Mám doma síť Wi-FI, zaheslovanou. Mobil se odmítá připojit po zadání správného hesla. Občas se mi v mobilu objeví soused bez zaheslování a připojím se bez problémů. Kde je možná chyba ? Dík za radu.

Odpovědi na otázku

Jde o to, jaké šifrování mobil podporuje a jaké je použito ve Vaší WiFi síti?

Díky za odpověď, já to ale nevím, mě to zašifroval servisní pracovník. Prosím o radu, jak to poznám ? Díky předem.

Obojí šifrování je WEP - podporuje to mobil a přesto se nelze připojit, jak na to ? Díky za radu.

Nemáš na tom routeru nastavené i filtrování MAC adres ?

mam stejny problem a filtrovani MAC neaktivni

snizil sem sifrovani na 64 a jede :)