Mobil jako BT přijímač k PC

Zdravím chtěl bych si připojit bezdrátové ovladače k PC ale nemám bluetooth. Našel jsem ale nějaké aplikace které umožňují využít připojený telefon. A mě zajímá jestli se na to dá spolehnout a nebude například ovladač vypadávat.Byl bych rád u Za doporučení aplikace o které víte že funguje

Odpovědi na otázku

dongle za 50 korun je na tebe moc drahý?https://www.softcom.cz/eshop/esperanza-ea159-usb... že to chceš řešit takhle krkolomně?

no bt 2.0 to by si moc nepolepšil :D

to je blbost, jak chceš sdílet něco, co musí komunikovat s pc a ještě aby komunikovalo s bt periferiema ....