» Poradna » Mobily

Mobil hudba - názvy

Zdravím, mám takový problém, mám dnes nový mobil - Samsung. Ze starého jsem do něj dal SD kartu, kde jsem měl i veškerou hudbu. Ale v novém mobilu se názvy zobrazily plné nesmyslných znaků, např čínských, nebo jiných, které tam nemají co dělat. Ani když jsem je smazal a nahrál z pc zálohy znova, tak se zobrazují pořád stejně. Prosím vás, nevíte někdo jak je dát zase do normálu? Děkuji

Odpovědi na otázku

a nepoužíváš v názvech souborů nebo ID3 tagu české znaky s háčky a čárkami? Tomu je záhodné se vyhnout obecně.

Mně pomohlo nastavit správnou znakovou sadu v přehrávači.