» Poradna » Mobily

Mobil do 7.000,-

Zdravím, chci mobil s nejlepším foťákem a úhlopříčkou nad 6 palců do sedmi tisíc. Co byste takto omezeně vybrali? Dále bych chtěl, aby to mělo jack a nemělo usb-c konektor. To jsou moje požadavky. Tak co mi vyberete? Díky moc za názory!

Odpovědi na otázku

Proč bychom měli za tebe něxco vybírat. Nemáš žádné speciální požadavky, takže si otevři jakýkoliv vyhledávač zboží nebo nějaký konkrétní eshop, zadej parametry a vybírej. Proč by to měl za tebe dělat někdo jiný. S konkrétním jedním dvěma modely pak přijď sem, co na to zkušení řeknou.

Třeba že mi někdo napíše, že jsem debil, co si neumí ani otevřít vyhledávač. Jasně že už mám nějaké tipy, jen jsem chtěl nezávaznou a nezávislou radu radu...

a s vyberem holky nebo bytu ci auta nechces poradit?

holku nechci, bydlím u rodičů a auto nechci, takže ne, jen ten mobil...

Honor 10 Lite/Huawei P Smart 2019

Jack ma, USB-C nema, fotaky na danou kategorii slusne a cena pod stanovenou hranici.