» Poradna » Mobily

Mobil do 5,5k

Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem mobilního telefonu do 5 500 Kč, za tu cenu bych chtěl dostat mobil s průměrným fotoaparátem, dlouhou výdrží baterie, čtečkou otisku prstů, Full HD displejem s rozpětím 4,5 - 5,5 palce a Androidem aspoň 6.0. Jeden z mých tipů byl Xiaomi Redmi Note 4, má s ním někdo zkušenosti? Popř. mohli byste mi doporučit některý z jiných mobilních telefonů v této relaci? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Takže zadání znáš, tak nebuď líný a najdi si ho sám.

Mediatek = vysoké riziko nulové dostupnosti updatů v budoucnu.

no a? Stejně to za rok vymění takže je to jedno a nebo to bude mít 10 let a pak je to taky jedno, protože 10 let podoporu nedrží asi nikdo... navíc některé updaty jsou pouze k tomu, aby to přestalo fungovat a museli jste si koupit aktuální zařízení