» Poradna » Mobily

Mobil do 3500kč

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestly by mi někdo mohl doporučit mobil do 3500kč na běžné používání a sem tam nějakou hra jako např. pubg mobila nebo call of duty. Za odpovědi předem děkuji.

Odpovědi na otázku

V této cenové relaci jsou telefony osazeny SoC, které na hry nejsou vhodné. Pokud bys chtěl skutečně něco zahrát, tak přidej alespoň patnáct stovek. Věř, že ten rozdíl bude znatelný.

Pokud chce každý půlrok jiný telefon, tak ano. Jinak Doogee y9 nebrat. Ze začátku se zdá, že je vše OK, ale po půlroce nastávají problémy, zamrzání, záseky,...

Něco od Xiaomi, ale za 3.5k nečekejte zázraky, pubg a cod spíš na nízké detaily.

A co nebýt líný a naklikat si to sám https://mobilni-telefony.heureka.cz/ ? Máš tam i hodnocení uživatelů!

3500 je zrovna takový blbý limit, kde se lámou nepoužitelné šmejdy a o kousek výš začínají solidní telefony. Slušný telefon poznáš podle chipsetu (Snapdragon 6xx), 4GB RAM a 64GB úložiště. Pod tohle bych rozhodně nešel, pokud za chvíli nechceš nadávat, že jsi vyhodil peníze za nepoužitelný krám. Zvlášť pokud na tom chceš hrát hry. Zase ten nesmyslný údaj "sem tam"... Ono je úplně jedno, jestli ty hry chceš hrát denně nebo sem tam, ale ten telefon prostě na ně musí mít dostatečný výkon, i kdyby jí chtěl hrát jednou za měsíc. Když koupíš krám, tak si na něm nezahraješ ani sem tam. Dnes asi nejlepší poměr cena výkon, nabídne Xiaomi redmi 7 note s 4/64GB, ale je potřeba trochu připlatit. Cokoliv levnějšího bude jen vopruz a budeš se za chvíli mlátit do hlavy, že jsi ušetřil.