» Poradna » Mobily

Mobil do 3500,-

Dobrý den, sháním mobil do 3500,- korun k surfování na internetu sociální sítě hry atd..Nějaké nabídky ? Děkuji předem

Odpovědi na otázku

Hlavně kvalita...

Takže vlastně sháníš něco jako iPhone 7 za 3,5k. Tedy jako Ferrari Enzo za 50k... Uvědomuješ si, že všechny požadavky, co jsi vyjmenoval, jsou naprosto proti tomu číslu, co tam máš uvedené?

Hele, tou první větou jsi pěkně arogantní. A tazatel to myslel tak upřímně....

Dobře tedy, shaním nejlepší možný tip mobilu do 3500,- ...

Aha, známý zrůdičkový Troll. Doporučuji nekrmit.

Zkus se mrknout na tento článek. Třeba ti to pomůže:http://www.mobilmania.cz/clanky/10-nejlepsich-levn...