» Poradna » Mobily

Mobil Blbne při zapnutí Datových paketů

Zdravím, mám problém. Když na svým Prestigiu (http://www.alza.cz/prestigio-multiphone-5453... ) zapnu datové připojení, tak se mobil dezorientuje, zapínají se samy aplikace, něco jako kdyby si mobil mačkal na displeji co chtěl, prostě se nedá ovládat, nebo když chci scrollovat na facebooku tak se to kolikrát ani nepovede a "jakobych" kliknul na nějaký příspěvek. Jakmele datové připojení vypnu, tak je vše v pohodě. Zajímavé je že při WI-FI se tohle neděje, prostě to jede jak má. Problém s tím datovým připojením mám většinou když jedu někde autem nebo když je slabý signál, tak nevím. Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Příčina je jasná. Hardwarová závada dotykové plochy. Když zapneš data, telefon začne intenzivně vysílat, dostává se signál GSM do dotykové plochy a ruší ji. Takže reklamace.

Díky za odpověď, budu reklamovat!

pozn. uže mnogo reklamacíí, ja tiež

Máte si koupit "TELEFON" a né sračky které si na telefon jen hrajou....

Mám stejný problém s Nokia 520, pouze s tím rozdílem, že problémy nastanou pouze při připojení s označením E . Při H nebo H+ se nic neděje. Dá se nějak vyloučit připojení E ?