» Poradna » Mobily

Mobil ACER E600 - Wi-Fi v mobilu

Zdravím, mám mobil ACER E600 a když se mi odhlásí Wi-Fi pokaždé musím znovu zadat heslo - to skutečně v Aceru nejde uložit heslo nebo zvolit pořadí wi-fi sítí? Co navrhujete nebo jak to řešíte? Děkuji, Rostislav

Odpovědi na otázku

To musíš vědět ty co máš v nastavení wifi.Když zadáváš heslo melo by tam být zapamatovat si.

Díky, ale možnost nebo nabídka zapamatovat si v mobilu nenacházím

Případně smazat uložené Wifi sítě a zkus to znovu.V nejhorším případě zazálohovat a tovární nastavení.

Dík, smazat uložené sítě později vyzkouším. Restart nebo tovární nastavení u tripple SIM je komplikace, ale když bude nutné vyměnit baterii se žel restartu neubráním.