» Poradna » Ostatní

Mobil a zvuková karta 7.1

Dobrý den, mám zvukovou kartu axagon ada 7.1. Připojit k mobilu jde ale nefunguje na ní 7.1 audio není nějaký program v kterém bych to mohl nějak nastavit ? V počítači na to musím mít program aby fungovaly všechny výstupy.

Odpovědi na otázku

Cože? Tohle že ti funguje s mobilem? :-o Ovladače...?

Ano funguje přes otg. Ale funguje jen výstup na sluchátka proto se ptám jestli neexistuje nějaká applikace aby fungovaly všechny na 7.1

Ovladače jsem žádné nestahoval

Tahle exerní karta nemá opodporu ani pro Android ani pro iOS.

Proč mi fungovala ?

Tak očividně ti nefunguje jinak bys sem asi nepsal... Důvod tu už byl sdělen - ovladače a chybějící podpora v androidu a ios...

No bud rad ze hral alespon ten sluchatkovy vystup? Z jakeho duvodu to vlastne chces takto zapojovat?

Kvůli 7.1 zvuku

Z mobilu?

No co, není nad domácí kino s 5,5" palcovou obrazovkou.

v duchu toho maleho obrazu budu miesto reprakov pripojene viacere sluchadla.