» Poradna » Mobily

Mobil a bluetooth

dobrý denMám mobil huawei p20 pro android 9v skrytém menu jsem našel nastavení Bluetooth nastavení bluetooth kodek, vzorkovací fregvence, počet bitů na vzorek, režim kanalu a další nastaveníchci se zeptat jestly to může zvýšit kvalitu přehrávánínebo by sem se vtom neměl hrabat

Odpovědi na otázku

Zdravím, pokud tomu nerozumíš, tak bych se v tom nehrabal. Dost bude taky záležet co zvládá tvůj repruktor/sluchátka.

Ano, neměl. A nejen kvůli 'fregvence' a 'jestly'.

... ale nejdříve si nastuduj specifikace: https://www.bluetooth.com/ ... ... přece, když něco děláš, tak asi víš proč, anebo ne? ...

Kdyz vidim tvuj projev, tak se radsi nehrabej v nicem A ani k tomu neni duvod. Proc myslis, ze by nejvyssi mozna kvalita NEBYLA predem prednastavena a bylo by kvuli ni potreba hrabat se v nejakem skrytem menu?