» Poradna » Mobily

Mobil- Nejste připojeni k síti

Dobrý den, Když připojím internet k síti wifi, vše funguje, a po chvíli i přesto, že vpravo nahoře svítí plný signál připojení, nejsem připojen k síti, nelze načíst stránku, aplikace píšou, že nemají internet. Vypnutí a zapnutí wifi na mobilu problém vyřeší, ale je to otravné.Internet doma funguje stylem: Router - vysílá wifi, Wifi extender (připojen kabelem k routeru) - také vysílá wifi, protože signál z hlavního routeru byl slabý. Můj problém vzniká výhradně na wifi extenderu a mám pocit, že od tak posledních 14 dní co mám doma nový tablet. Všechny ostatní zařízení fungují na obou wifinách stabilně. Na jiných veřejných sitích jsem zatím stejný problém nezaregistroval (škola, kolej, druhá wifi doma třeba).Neví někdo co s tím prosím? vir v mobilu? nebo se mi tlučou zařízení?

Odpovědi na otázku

Podívej se na okolní wifiny - zřejmě se to tluče mezi sebou - paměť AP se zahltí chybnými pakety a spojení se rozpadne. Vypnutím a zapnutím se paměť vyprázdní, chvíli to funguje a tak pořád dokola...Zkus přejít na jiný, volnější kanál - je li to možné..

okolni wifiny nejsou, pouze router a extender, nic jinyho nechytam. Ted jsem vypozoroval ze stejny problem vznikne i kdyz jsem dele pripojeny k routeru. potreboval bych trosku polopatictejsi pristup prosim, jak zmenim kanal? na routeru nebo extenderu? nemam nejdriv zkusit mobil do tovarniho nastaveni?

jelikoz zadne jine zarizeni v domácnosti problem nema s pripojenim...?

Kanál změníš v nastavení routeru (AP).Tov. nast. zkusit můžeš, tipuji ale, že to bude k ničemu...