» Poradna » Ostatní

Mmorpg hra

Dobrý den. Hledám nějakou pěknou MMORPG hru, která je přeložena do češtiny, nebo má aspoň nějaký český server. Něco na styl WoW třeba. Hlavně ne Metin2, 4story, Nostale.. Hledal jsem na google, ale moc jsem toho nenašel.. Snad jen Lineage a Aion, ale to mě moc nezaujalo podle videií. Budu rád za každou pomoc. S pozdravem Jeff.

Odpovědi na otázku

Ahoj jedine co je v cz tak je drakensang a docela ujde ... no taky bych něco jiného mmorpg.

a proč ne to 4story?