» Poradna » Ostatní

Mmorpg doporučení

Ahoj.Doporučíte mi nějakou online mmorpg hru,třeba něco jako metin2,4story,wow,aion ?Hru bych si představoval takto:1. Bohatá mapa2. Aby šlo vylepšovat postavu (vylepšovat/kupovat výbavu a tak dále..)3.Musí jít udělat skupina s kamarádem4.Musí jít dávat souboje s ostatními hráči5.Aby šlo obchodovat s ostatními hráči,abychom si mohli vyměňovat věci..6.Hlavně aby byla online (jak je již napsáno nahoře)To by bylo asi k představě o hře všechno.Byl bych rád,kdyby stahování hry zabíralo maximáln 3 GB,myslím to tak,aby se stahoval maximálně 3 GB soubor,např instalačka,kolik bude hra zabírat po nainstalování je jedno,hlavně aby se nemuselo stahovat víc,jak 3 GB!Děkuji moc za návrhy.S pozdravem Skybax.

Odpovědi na otázku

refresh

Nechápu, proč dáváš limit 3GB....že by FUP? V tom případě je pak nesmysl hrát online hry, protože se ti budou sekat.

Vyborne je Path of Exile. Ale ten vesely pozadavek na 3GB fakt nesplnuje. To se budete muset omezit jenom na blbiny ala ten Metin..

Pokud sháníte nějakou fajn MMORPG, doporučuju Shaiya - běží i na slabých PC, je tam dobré PvP a CZ/SK komunita (http://www.shaiya.cz) patří už několik let k nejlepším klanům oficiálního serveru: http://shaiya.aeriagames.com