» Poradna » Windows (a jiné OS)

Mluví mi počítač

Ahoj, mám problém.Když zapnu aplikaci, tak mi začne mluvit nějaký pán a není to windows predčítání. Pomozte prosím..

Odpovědi na otázku

Tak se toho pána zeptej na jméno a kde bydlí, třeba si pak spolu dáte kafe nebo panáka.

To bude svedomi. Urcite rika "proc ja ty wokna kupoval". :DA ted vazne, ja se vsadim, ze to bude predcitani.

Jakou aplikaci ? zapnes.

V jake aplikaci?A co ten pan povida?

Otevřu třeba google chrome a začne mi to číst vše co tam je napsané.. PRedčítání to není, to už jsem odinstalovat..

Předčítání to je, jinak by to nepředčítalo vše, co je tam napsané.

Google chrome už to nečte.. Zapnul jsem tu minecraft a čte to už jenom tam.. Neřeště že jsem zapnul mc , ale prosím pomožte

Schizofrenie. Slysis hlasy

to snad ani odinstalovat nejde, pokud vím, tak tyhle asistivní nástroje jsou pevnou součástí Windows, stejně jako není standardně uživatelsky odstranitelný IE engine u starších Windows (nevím jak Edge u nocých...)

Riesenie je velmi jednoduche, nezapinaj aplikaciu.

Tak tu mluvící aplikaci nezapínej

A to dělá celou dobu, co to zařízení máš? Jestli ne, proč nedáš obnovu ze zálohy, kterou sis zajisté vytvořil v době, když všechno klapalo? A tím nemyslím zálohu, co si vytvořil sám Windows - tedy bod obnovy!

Může to být nějaký překladač - Lingea Lexicon, PC Translator nebo něco podobného. Tyto překladače mívají pluginy do prohlížečů.---Spuštěný program / proces by měl být vidět ve správci úloh.

tak proc tu aplikaci nedas vyhodit

nevím co se deje porad mluvi počitač je tam nejaka pani???

Pro vypnutí čtečky obrazovky na PC Linux kávesa: Windows+Alt+S

Sice reaguji na steré téma, ale snad to někomu v budoucnu pomůže, protože tu je většina reakcí od deb*lů, kteří se chtějí po tazateli akorát vozit a neřeší jeho problém...Dnes u mě návštěva (děti) hrály u mě na počítači MC a nějakou neznámou klávesovou zkratkou aktivovaly právě ono předčítání. Předčítá to nejen že se MC spouští, ale i všechny texty uvnitř hry (včetně chatu). Taky jsem si nejdříve myslel, že to je předčítání z Windows, ale není tomu tak, je to předčítání přímo z MC. Vypneš to v nastavení hry (Možnosti-Usnadnění přístupu-Předčítání)