MK 809 Android mini PC

Ahoj,mám doma v šuplíku MK 809 Android mini PC (taková ta "flashka" co se přes HDMI připojí přímo do televize - http://www.stickcomputing.com/mk809-mini-pc/). Používal jsem to jeden čas jako náhradu za "chytrou televizi" a nyní to je bez využití.Myslíte, že by to někdo využil (přehrává to full HD filmy)? Nebo to mam vyhodit? (jsem ten typ člověka, co nepotřebné věci vyhazuje) ... ale v tomto případě mi je to trochu líto (mám kompletní balení i s krabicí).Díky za tip.Packy

Odpovědi na otázku

Nemusíš to zrovna vyhazovat. Stačí poslat mi to 😁

Než bys to vyhodil, tak si dej bezplatný inzerát třeba na Hyperinzerce.cz a pokud ta mašinka v pohodě funguje, tak ti za to někdo třeba pár stovek na ruku dá a bude rád.Co koukám na specifikace: Rockchip RK3066, Cortex-A9, dual core processor, up to 1.6Ghz Quad-core Mali-400 Graphics Processing Unit 1GB DDR3 RAM, 4GB Internal Flash Storage, support for up to 32GB Micro SD card Supports 1TB+ external storage Built in 802.11b/g/n WiFi wireless network access Android 4.1.1 Jelly Bean OS, Google Play Store pre-installed HDMI, USB, Mini USB, MicroSD interfacesTak zas až tak špatné to není a ne každý má SmartTV.

OK. Díky za reakci. Já to celkem využíval (web, streamování, přehrávání z NASu přes DLNA) - až na hraní her (na ty je třeba ten dotykový displej). Zkusím to dát za pár stovek a někdo z toho bude mít radost ...Packy

a ideu na tom aj iptv telky z googla play?