» Poradna » Web a internet

Mizivý upload

Ahoj, začal jsem mít problém se svým uploadem. Máme internet od O2 a v poslední době mám mizivý upload což znamená že 0 - 0,2Mb upload podle stránek (speed test apod.). Co je ale zvláštní je to že se toto děje jen na mém počítači, se spolubydlícími jsem na jejich pc zkoušel připojení (jak wifi tak kabel) a měli standartní rychlost. Zkoušel jsem se dívat do nastavení routeru kde jsem nic nenašel, svůj pc jsem zkontroloval NetLimiter4 který ukazuje u aplikací kolik odesílají dat, tam jsem také nic nenašel a ani Správce úloh mi neukazuje žádné vytížení internetu, ještě jsem zkoušel odinstalovat ovladače na síťové adaptéry.Věděl by mi někdo prosím poradit?

Odpovědi na otázku

A zkoušel jsi tvůj počítač připojit kabelem?

Jsem připojený pomocí kabelu, začínám se bát zda-li to není SW problém ale HW.

1. Ano, zkusit jak se to chová při připojení káblem.2. Nainstalovat originální ovladač od výrobce (ne tu MS WU parodii, i když tvrdí, že je novější).Ovladače nejsou rohlíky - novější neznamená automaticky lepší - to jenom idiotský MS to takhle bere a proto každému cpe svoje (novoučké sic!) universal/nepodarky/nedodělky.....

ovladače LAN karty (nebo jaký myslíš ??) nezpůsobí to že máš pomalý jen upload a download ne.. To je nesmysl.

Chces naznacit ze chyba v ovladaci je neco nerealneho a nesmyslneho?