» Poradna » Windows (a jiné OS)

Mizící lišta ve Windows 7

Dobrý den, potřebuji poradit s tímto problémem - po spuštění spořiče obrazovky, hry nebo třeba videa na celou obrazovku mi zmizí lišta. V rohu zůstane jen tlačítko Windows a vedle toho proužek obrázku plochy. Po restartu se lišta objeví, ale opět zmizí po spuštění spořiče apod. Díval jsem se do nastavení a panel uzamčený nemám. Nevíte, co s tím?

Odpovědi na otázku

Reinstal, nebo obnova.

Ahoj, tohle se mi dělo často, když jsem si nainstaloval takovej prográmek, kterej přesouval start button například do prostřed panelu. Pokud něco takového máš, tak to smaž. Nebo můžeš zkusit obnovení systému.Na jednom fórmu měli stejný problém, prý se dá něco najít zde: http://support.microsoft.com/fixit/csHodně štěstí ;)

Stačí si upravit napájení tak, aby se ti displej a spořič obrazovky nezapínal ve stejný čas (Start - Ovládací panely - Možnosti napájení) http://s20.postimg.org/r4otzrvot/screenshot_201.png .

Dobrý den,mám dole na obrazovce jinou lištu...šedivou...a mám dojem,že tam vůbec nepatří.Nevím,jak se jí zbavit..Poradíte?