» Poradna » Notebooky

Mizí mi pamět v notebooku

Dlouho jsem hledala i na webu u strýčka googla i v notebooku čím by to mohlo být nebo co nejvíce zabírá a nic. a tak se ptám tady. Asi tak před 3 týdny pamět mého nb ukazovala 44 GB volného místa ze 74,3 a ted ukazuje jen zhruba 32 GB. Za poslední 4 měsíce jsem neinstalovala nové programy ani nic jiného. Prostě najednou ted ukazuje zhruba o 12 GB méně což není normální ubytek jen z toho že brouzdám po internetu. Je to zhruba velikost až 5ti průměrných filmů které tady v nb nikdy nebyly. Zkoušela jsem zapojit ccleaner nejznámější řešič problémů a vždy se vyčistí kolem 0,5 GB. nb jsem projela i antivirákem a také nic. Prosím moc o nějakou radu která mě pomůže.

Odpovědi na otázku

A proč si prostě nenecháš zobrazit které konkrétní soubory a jak velké místo využívají? Existuje na to spousta aplikací, namátkou třeba JDiskReport nebo WinDirStat.

dobře zkusím to ale mám ještě otázku/y - jak potom zjistím které soubory můžu vymazat a které ne?a proč se to rovnou nevymazává ccleanerem?a jak je možný že to najednou z ničeho nic samo zabírá místo?

Jsi určitě chytřejší jako cleaner - takže víš které soubory jsou tvoje a které systému ne?

Nebo je sem vypiš (cestu + nazev + typ) a něco malo z toho bychom mohli vykoumat.

"a jak je možný že to najednou z ničeho nic samo zabírá místo?"To je ta nejhorší závada co existuje - vyhodil bych to do sběrného dvora. Tady už nepomůže NIC !!!

Pamäť ti určite nemizne, nepleť hrušky s jablkami.Plní sa ti hdd súbormi:http://www.zive.cz/poradna/co-mam-delat/sc-2...

Tento dotaz tu byl před pár dny

ale ta dívka ta hodně stahuje a odinstalovává já nic nedělám a pořád to klesá je to něco trošku jiné a beztak tomu návodu nerozumím kam mám tedy uložit ten text bez uvozovek??? :((

Do vokénka panenko do vokénka nahoře

tam jich je v tom počítači ale asi myslíte hledání - to tedy mám :DDDDD

to je sice hezké co jste mi poslal za url linka le vůbec tomu nerozumím kam mám uložit ten text bez uvozovek. a tak dále a dále :)

Najprv vlez do Systému, Ochrana - kde manuálne vymaž všetky body obnovy.Potom zadaj text do Notepad.exe. Ulož si ho pod clear.bat. Klikneš myšou ako správca.

ten text clear.bat mám zadat do toho vytvořit nový bod obnovy??

pamět už je na 40,5 GB což je urřitě lepší a 100%zlepšení, Co když tam ten text nikam nezadam co se stane nebo je potřeba to tam někam napsat a kam. mám windows 8

pokud se vam to vratilo zpet do normalu, tak uz zadne texty nepotrebujete. Jste za vodou, nak neni dobre jit spatnym "textem" (prikazem) "z louze pod okap".

taž že už je to vyřešeno a text nepotřebuji?tak to je dobře a moc vám všem děkuji pro příště už jsem zase o krok chytřejší :D