» Poradna » Mobily

Mizerny zvuk pri nahravani videa - Xiaomi mi 9se

Zdravim.Chcem sa spytat, da sa na xiaomi mi 9se nastavit kvalita zvuku ked natacam video, nakolko som na koncerte video natacal video , obraz pekny ale zvuk dunenie chrapcanie, a na predoslom telefone Asus zenfone 2 laser som nemal taketo problemy. Resp existuje program na to ked uz taketo video nahrate z koncertu ma mizerny zvuk zeby sa odstranilo to dunenie z videa a bolo zvuk vo videu cistejsi? vdaka.

Odpovědi na otázku

nie, zvukovy vstup je proste prebudeny silnym zvukom a to uz dodatocne neopravis.

Tohle už nijak opravit nejde. A bohužel, levnější telefony tak prostě zvuk natáčí, na koncertech to použitelné moc není.