» Poradna » Programy

Mizení ikon (Win10)

Dobrý den, potřeboval bych radu, mám takový problém..Když nainstaluji např AIDU64 nechám si vytvořit zástupce na ploše a pak toho zástupce přesunu do složky (prázdné) aplikace se tam jeví bez ikony (bez jejího obrázku jen čistě bílá). Tyhle ikony (bílé) se zobrazují i v cílové složce kde je nainstalovaný program, ovšem když přesunu bílou ikonu (aplikaci) AIDA64.exe na plochu zobrazuje se s ikonou normálně, když dám ale odeslat zástupce na plochu najednou je aplikace s bílou ikonou... Nějaké rady co to způsobuje?javascript:WebForm_DoPostBackWithOptions(new WebForm_PostBackOptions("ctl04$1055_1029$ctl00$lbtnSave", "", true, "", "", false, true))

Odpovědi na otázku

Refreshni si cache Exploreru.

Nemám Explorer

Takže nemáš ani plochu ?

Windows Explorer je součástí každých Windows. Je to základní správce souborů.Jeho český název je Průzkumník Windows.

dobrý, kde to ale najdu a refreshnu?

Otevři CMD a postupně zadej:cd "C:\Users\uživatel\AppData\Local\Microsoft\Windows\Explorer"TASKKILL /F /IM explorer.exedel iconcache*start explorer.exe

Jo, a na konec ještě restartuj.