» Poradna » Ostatní

Mizející kurzor na dvou monitorech

Zdravím a předem děkuji.Při zapojení dvou monitorů mi mizí kurzor myši. Ale jen při spuštění TV (pomocí Arcsoft TotalMedia 3.5 Software), TV musí být ve Full Screen, aby kurzor zmizel. Při práci a hraní je to dost otravné. Vždy když přejedu myší z jednoho monitoru na druhý, tak se kurzor na chvíli objeví, poté opět zmizí.Pročetl jsem pár tipů, nové ovladače myši, grafické karty atd..reinstalace nepomohla.Jediné co připadá v úvahu je vypnout TV, ale do minulého týdne to fungovalo.Neví někdo, jak vyřešit tento problém, aby byla puštěná TV na jednom monitoru, na druhém práce a nemizel kurzor myši?Děkuji.MSI B85-G43, i5 4460, kingston 2x4GB DD3, GeForce GTX 750Ti, Win 7-64bit, myš C-TECH Akantha Ultimate, monitor 1:24" Acer K242HLbd, monitor 2:Samsung SyncMaster 943NW

Odpovědi na otázku

Jestli jsem to dobře pochopil, tak dle mého názoru má chybu přímo ten Arcsoft - při fullscreenu prostě schová kurzor (aby nezavazel v obraze, že), ale nepočítá s tím, že by se zároveň používal další monitor a tam by kurzor byl potřeba. Pokud to do minulého týdne fungovalo, napadá mě jen, že se ten program aktualizoval a dostala se tam tato chyba. Zkus nainstalovat starší verzi, případně je šance, že něco ohledně skrývání kurzoru je v nastavení Arcsoftu, ale spíš bych sázel na tu starší, nebo novou - opravenou verzi.

Díky, dal jsem tam poslední verzi a jde se testovat.