» Poradna » Windows (a jiné OS)

Mizející ikona panelu jazyků

Zdravím, potřeboval bych prosím poradit:Mám Windows 7 Home Premium (originál, OEM). Můj PC: i7 3770K, GTX660 Ti, 8GB RAM, SSD 850 EVO 250GB, HDD WD 1TB.V poslední době se mi stává, že ikona panelu jazyků na hlavním panelu po otevření/zavření některých programů zmizí. Pokud kliknu po jejich zavření kamkoliv na plochu levým tlačítkem, ikona se zobrazí. Stává se to taky, když otevřu více různých programů, pak je minimalizuji a po zavření kteréhokoli programu ikona zmizí a musím opět kliknout na plochu.Po spuštění Windows se ikona normálně zobrazí.Projel jsem test Avastem Internet security, Emsisoftem i Malwarebytes, ale žádný vir nebyl nalezen. Zkoušel jsem i obnovení systému, to ale také nepomohlo.Prosím tedy o radu, jak nastavit, aby ikona nemizela, případně proč se tomu děje.Děkuji všem za cenné rady.

Odpovědi na otázku

Tím se nevzrušuj, je to taková "chybka" Časem to přestane. A s viry to nijak nesouvisí...

Ano, je to pravda. Mně se to taky na sedmičkách dřív stávalo. Na Windows 8.1 již ne.

OK, díky, mně to taky nějak nevadí, spíš mně zajímalo jestli je to normální a má to více lidí.

Normálne to nie je, "ani ašíbka", mne sa to nestáva. Systém si zrejme vypomáha pri práci počas spustenia niektorého SW s iconcache, podteká buffer. Nerieš, nepredstavuje vážny problém.