» Poradna » Ostatní

Mixoune jdu po tobě!!!!!!

Pokud jsi nezfalšoval IP adresu, tak tu otravuješ z Ministerstva životního prostředí. A že je sobota, tak ty budeš nějaký vratočuč nebo jiný pohůnek. A na to my platíme daně!!!!!!!! Zřejmě na to bude potřeba upozornit admina a poslat emajl odpovědným pracovníkům kdože to vyhazuje peníze z našich daní za <->oviny.

Odpovědi na otázku

ŠARIKU jdi po nem,pac je to RIADNY KOKOT jak by rekly kolegove odvedle

No bylo by s tím debilem (omlouvám se debilům, že ho k nim přirovnávám) potřeba něco udělat. K případným stížnostem se rád připojím. I když na druhé straně aspoň víme, že na ministerstvech je aspoň jeden člověk, který dokáže vkládat do diskuse na živě vkládat obrázky.

 < okamzite si prestante z mych mixeru delat legraci !!!Ludwig Beck

Člověk taky všemu věří

ty si uz videl niekoho v sobotu na ministerstve??? Dnes sa pripojil cez nejake spanielsko takze asi mas smolu, IPcky nejako odrbava.