» Poradna » Programy

Místo

Dobrý denZ Ulož.to jsem si stahoval jeden soubor o velikosti 3 gb ale zjistil jsem ze ho nepotřebuji a odinstaloval jsem ho. Jenže po nahlédnutí do správce disku mi se ty 3 gb nepricetli do volného a ukazuji mi disk stále 3 gb místa nevíte čím to je?

Odpovědi na otázku

Tak pokud jste něco "odinstaloval" předpokládám že nejdříve jste to musel nainstalovat, tudíž dle mé logiky byl postup takovýto:1. stáhnu 3GB2. provedu instalaci která na disku zabere dalších x GB3. provedu odinstalaci která těch xGB vymaže (uvolní)4. stále mám zabrané ty 3GB tím staženým souboremJe tedy potřeba ten soubor VYMAZAT a nejlépe i odstranit z koše.

Odinstaloval = zmazal? Potom by som hľadal v koši.

Napadá mě taková blbost, ale nezapomněl jste náhodou vysypat koš?