» Poradna » Windows (a jiné OS)

Místo na C drive mizí

Dobrý den, Rád bych požádal o pomoc s mím PC (Windows 7), Neustále mi mizí místo na disku. Už jsem zkoušel zmenšit využití místa na disku pro obnovu sistému. Viděl jsem spoustu článku o tom to problému ale žádna z opdovědí na ti to články mi nepomohla. A proto se ptám o pomoc s tímto problémem. Předem děkuji za jakoukoliv opdověd.

Odpovědi na otázku

No to je pěkné. Koukám jako blázen. ☺

Lepšie by som svoju odbornú odpoveď nevyprofiloval. Nech je rád, že mu systém od biedy nechradne, ale rozkošne bobtná do šírky a ružových líčiek, ako dobre živený spratok kŕmený ovsenou kašičkou a lievancami s marmeládou.

Použij aplikaci která umí zobrazit VŠECHNY soubory a složky na diskuhttp://antibody-software.com/web/software/software/wiz... Pak budeš hned vědět kam se to místo "podělo"...

Můžu osobně doporučit, na ntfs sem nic rychlejšího nenašel. A je i verze, která se nemusí instalovat.

Windows si raz az 30 dni vycisti nepotrebne subory. Moze sto urobit aj rucne ked spustis funkcni Windows Cisteni disku,

LOL - to je jen takové placeboware.

Je hezké, že jste viděl spoustu článků na toto téma. Teď si je zkuste i přečíst.Hezký den

Je to normální stav OS WNT.Čištění OS najdeš ve FAQ:http://forum.zive.cz/viewtopic.phpNejvíc bobtná složka WinSX = různé verze ovladačů apod.Můžeš to poněkud omezit zákazen automatické instalace ovladačů.

Staré vlákno leč dovolím si poznamenat, že vždy je vhodné při úbytku nechat pokontrolovat antibreberkovačemi. Žádný Avast a jemu podobné