» Poradna » Programy

Místo abych sjel kolečkem myši dolů tak místo toho mi to ztlumí zvuk

Místo abych sjel kolečkem myši dolů tak místo toho mi to ztlumí zvuk prosím pomocte mi.

Odpovědi na otázku

Kdyz nekam vlezes, tak pozdravis. Nemas zmacknutou nejakou klavesu? Nemas to nekde v tvem OS nastavene? Chces sjizdet v prohlizeci? Nebo treba ve Wordu???

dobrý den jsem treba na yt nebo hraju hry a místo abych sjel kolečkem myši dolu tak mi to zeslabí zvuk

když točím kolečkem nahoru nebo dolů zeslabuje/zesiluje mi to zvuk na youtube (po pravdě neznal jsem to)když chcí aby stránka jela atd přidržím stisk kolečka, ukáže se šipka na stránce na stránce, pak ujíždí - možná vadná myš, (nebo zavirováno?)