» Poradna » Programy

Místní uživatele a skupina

dobrý den mám takový ukol do školy udělat 5libovoných uživatelu ale nemám se tam jak dostat když to tam nemám tu místní uživatele a skupina ,jak přidat "místní uživatele a skupina" ve správě počítače ?

Odpovědi na otázku

skus to napisat este raz a zrozumitelne. A hlavne sa uisti, ze mas windows pro, lebo home nieje vhodny na robenie uzivatelov.

https://ctrlv.cz/jIDf prostě tady nemám nikde výběr "místní uživatele a skupina"

A co tě vede k přesvědčení, že by to mělo být zrovna tady?

učitel nám to ještě ve škole ukazoval a měl to tam a šlo mu to jednoduše

A nebylo to spíš přes netplwiz? Zkus si ho vyhledat ve startu.

lebo to je home a nie pro. ved ti to pisem.

a nevím jak to tam dát aby to tam bylo na výběr

control userpasswords2