» Poradna » Počítačové sítě

Místní síť XP + Vista přes router

Dobrý den,

Potřebuji pomoc s nastavením sítě pro sdílení souborů přes routr. Mám PC s Windowa XP a k němu mám připojený wifi routr D-link 524, na notebooku mám Windows Vista a komunikace s routrem je bezproblémová, na internet se také připojím, ale nevidim své PC v síti, mám nazdílených několik souborů, ale přesto je nevidím.
PC nevidí notebook a naopak, prosím poraďte co s tím.

Předem děkuji za odpověď.
Tomáš Tippl

Odpovědi na otázku

Ve viste si otevri nastaveni daneho sitoveho pripojeni, sit oznac jako privatni a povol detekci pocitace v siti a okolnich pocitacua sdileni . Bohuzel si presne nepamatuju, jak se to dohledava, ted sedim u xp.... ale najit se to da. Teoreticky by to pak melo behat.

ja mam podobny problem....teda mal som....pc je vista...druhe pc su XP....problem bol vyrieseny nainstalovanim jednej aktualizacie na XP...je to v pomocnikovi na viste....