» Poradna » Ostatní

Miss Aerobik 2009

Miss Aerobik 2009 koukám na ně, i když jsou některé vychrtlé.

Odpovědi na otázku

ako keby si clovek v tvojej pozicii mohol vyberat...

ano maloktery z nas by nekterou z tech mohl mit pokud zrovna neni reditelem nejeke pocitacove firmy nebo aspon nema slusny plat min.30tis./mes.
a stejne by maloktery z nas je chtel je jen kvuli jejich osobnosti.

Mně tyhlec pořady nebavjej. Takže na to nekoukám. Radši si pustím nějakou střílečku

Jestli máš rád dřevěné úsměvy, afekt a křeč, tak sleduješ ten správnej kanál.

kdysi pred 10-20 lety souteze krasy byly fakt o krase, dnes uz o tom vubec neni, i kdyz vetsina maji hezka tela tak obliceje jen malo.
a miss aerobik vubec netusim proc to cpou do tv.

Netuším, zda tohle má být "zábavný" pořad, nebo co...AHA!...Nova, co dodat...
Doporučuji ČT2 v 19:00.

19:00 ČT2 také můj oblíbený seriál

P.S. a Nova , to ještě fakt existuje ? nechápu