MIS 745 Ultra

Mám problémJakmile vypnu počítač (zdroj je připojen do sítě), v setapu se nastaví frekvence sběrnice na defaultních 100 MHz.  Ostatní nastavení zůstanou nezměněna, předpokládám tedy, že se jedná o nějakou formu ochrany. Pro mne ale nežádoucí.Poradí mi někdo?MSI 745 Ultra (bez IEEE 1394) ,  made in Taiwan (:Psycho:)

Odpovědi na otázku

Děje se mi to samý jakmile restartuju compl nastaví se FSB na 100ale já bych potřeboval zase poradit ( možná je to zdrojem ) pokud nastavim fsb na 133tak AMD athlon XP 1600+ mi jedw na 1.4 G , ale u pamětí mi to vypisuje frekvenci 100 ( 200 ddr ) čekal jsem alespoň těch 266 na ddr ale nic když měnim děliče tak se to zasekne a je hotovo . takže si můžu nechat jenom zdát o nějakejch rychlejší ch pamětech nebo je to něčim jinym ?  ( dokonce ani výše popsané nastavení se neudrží a při restartu se pc jakoby zasekne při bootu a shodí frekvenci zpět na 100 poraďte

Chtěl bych vědět víc detailů. Já jsem si s deskou hrál a už tolik nezlobí. Je trochu fakt, že jsem byl zklamanej možnostma přetaktování, ale jinak jsem spokojenej (když jsem nechal tvrdě pracovat test stability, po čase to spadlo). Taky jsem si přeflashoval bios, nemám už problémy s nastavením napětí CPU. Doporučuju taky sledovat D-bracket (diagnostika při spouštění systému.......inicializace pamětí apod.) A taky to chce ověřit všechny komponenty. Nemám moc zkušeností, ale snad tyhle informace pomůžou. Zjistil jsem taky, že software PC Allert dodanej k desce nepracuje moc korektně, konkrétně indikátor napětí. Ale stáhl jsem si novou verzi PC Allert a už to odpovídá, i když softwarové indikátory, které nejsou od výrobce ukazujou pořád jiné hodnoty (jako původní verze PC Allert), než ukazuje indikátor v setupu.Jinak vážně se mi dělo to samé, takže předpokládám, že to neni vadou desek, ale našimi neznalostmi. Snad se najde někdo znalejší..............Hodně zdaru! Psycho