» Poradna » Programy

Miranda-icq

chcem sa spytat ako treba nastavit mirandu alebo aj winamp aby mmi pri pouziti winamp tracku(watracku) fungoval refresh prave hranej skladby aj uzIVAteLOM ktORY maju icQ5.1

Odpovědi na otázku

Mně ten plugin nějak nefunguje. Funguje mi popup - zobrazuje informace správně, ale nenahrazuje se mi "/music" ve "status message". Miranda: 0.7.0 alpha build #20 unicode, PopUp: 2.0.3.8, WinampNotify: 1.7.5.0, Winamp: 5.32. Nemáte nějaký nápad, tip,... jak přimět plugin, aby mi aktualizoval status message?

Dodatek: Zjistil jsem, že při psaní zprávy se mi "/music" nahrazuje. Ale kvůli tomu jsem si ten plugin neinstaloval... Možná jsem jen blbě pochopil jeho funkci?