» Poradna » Programy

Miranda a GPRS

Zdravim vsechny. Mam problem s Mirandou - hrozne dlouho trva nez na mem GPRS pres mobil Nokia 6310i (stejne tak Philips Fisio 625, pripadne Siemens MC35i) odeslu/prijmu message. Je to normalni, nebo to je neprijemna vlastnost Mirandy. Verzi mam tusim 0.3.2.

Odpovědi na otázku

Divné. Mám SiemS45 a běhá to jak víno. Není nějaká záludnost v dalších programech (av, fw, proxy)?

Zkus v nastavení vypnout "Send messages slowly, but with full acknowledgement"

me to kamosovi na koleje jede rychle ale kamosoi na modem pomalu