Minimum na prehravani videa

Mam dotaz, stavim pro tatu PC a chce aby mu to hlavne prehravalo videa viz stream.cz, youtube atd... nemyslim v HD... mam moznost mit za hubicku desku s cpu Duron 750mhz a 256ram, pamet muzu pridat, vali se mi ve skrini, procik mozna pujde o 50mhz nahoru pomoci L1 mustku ale porad nevim jestli to mam brat, jestli to na prehravani staci... aby se to nesekalo a cpu nebyla na 100%

Odpovědi na otázku

No pokud bude slušné připojení a přihodíš ramku (záleží na OS, ale 512MB by stačilo), tak by to mělo jít.

Mno nekde mam PIII na 600Mhz a 256 Mb RAM kde bezi W2K .NAsi to pouzivaji na net a prehravani videa z netu takze presne to co potrebujes ty.Mno a to video opravdu neni prilis idealni .Chtelo by se to poohlednout po necem krapet silnejsim.Jedine co by jsi mohl tak to vyzkouset,tudis se domluvit s prodejcem.