» Poradna » Ostatní

Minidisc

Ahoj lidicky, nevite nahodou kde bych sehnal redukci USB - optický vystup pro minidisk? Gůgluju jek divej a nic...

Odpovědi na otázku

asi te zklamu ale nic takoveho neni, jedine si poridit zvukovku z optickym vystupem. Ja si minidisky nahravam s rwcka na me hifi. Vzdal jsem uz to pripojovani analogove na meho midiscwalkmane

typek nekde prodaval minidiska a tuhle vecicku daval k tomu.. ja ale uz minidiska mam. taky sem o tom nekde cetl, ale nikde nic o tom kde se to da sehnat..

mozna treba jeste nekdo...

v Keru asi za 400,-

beznadejny optimista se po roce a dvou měsících konečně dočkal!!!

Tak túto "redukciu" dostaneš v SONY CZ alebo SK, je to aktívna redukcia napájaná z USB, jednoducho niečo ako menič.... . Stojí to okolo 4000,-, stále sa dá objednať (rok 2006), pracuje to spoľahlivo, oplatí sa to, pokiaľ nechceš investovať do nového minidisc recordera (Net-MD, alebo Hi-MD) priamo s USB rozhraním, i keď je v dnešnej dobe táto varianta výhodnejšia, jedno Audio CD máš presunuté na MD médium do 5 minút aj konverziou, nemusíš nahrávať v reálnom čase dĺžky Audio CD-čka.  Ady